„ Ważne powroty”.

Środek lata w piłce nożnej to okres ważny, szczególnie w kontekście budowania zespołu piłkarskiego na sezon następny i tworzenia jego kadry. Także w Królewskim Mieście wiele się dzieje. I nie mam tu na myśli sezonu turystycznego, ale zmiany kadrowe, jakie w naszej ukochanej Darłovii zachodzą. Z wielka radością możemy naszych fanów poinformować, że do kadry naszej drużyny powrócili piłkarze, którzy przez wiele lat stanowili o jego sile i poziomie. Z drużyny Wiekowianka powrócił Piotr Stołowski, zaś z sąsiedniego Darpolu Barzowice wróciły dwie wielkie gwiazdy poprzedniego sezonu Artur Arturo Maciąg i Krzysztof Brameczka Jasiewicz. Z wielkim zapałem wsparli inicjatywę Zarządu klubu „ Tylko awans” i ochoczo przystąpili do treningów po krótkiej, letniej przerwie w rozgrywkach. Treningi, trzy razy w tygodniu odbywają się pod okiem trenera Polakowskiego, który na ten czas zdejmuje uniform „ dobrego Prezia” i , co tu dużo mówić daje popalić. Sobie zresztą również. Będziemy na bieżąco informować Fanów klubu o bieżącej sytuacji, strategii i planach rozwojowych klubu, porozmawiamy z zawodnikami i kibicami. Zobaczymy, czego oczekują ci drudzy, a co obiecują ci pierwsi.

A.R.