Waldemar Śmigielski nowym prezesem Darłovii Darłowo

W dniu 7 grudnia 2017 r. w Restauracji „ERYK” w Darłowie odbyło się WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE członków klubu. Z funkcji prezesa klubu zrezygnował p. Tomasz Bobin, a także pozostali członkowie Zarządu, w związku z czym wybrano nowe władze klubu. Zanim do tego doszło członkowie klubu zdecydowali się zmniejszyć liczbę członków Zarządu Klubu z 11 na 7, a końcowym efektem do Zarządu MKS Darłovii Darłowo zostali wybrani:

- Waldemar Śmigielski;

- Jerzy Maciąg;

- Artur Romańczuk;

- Tomasz Szkatulski;

- Andrzej Rachwalski;

- Dariusz Kosko;

- Witold Strzelecki;

Jednocześnie Zarząd Klubu podjął decyzję o wyborze Waldemara Śmigielskiego na Prezesa Klubu, Jerzego Maciąga na wiceprezesa ds. młodzieżowych oraz Artura Romańczuka na wiceprezesa ds. logistycznych. Dodatkowo Tomasz Szkatulski został sekretarzem klubu.

W skład komisji rewizyjnej ponownie weszli: Krzysztof Jasiewicz, Artur Maciąg, Jerzy Łańko (przewodniczący)

Kolejną decyzją był powierzenie funkcji trenera seniorów dotychczasowemu tj. Mateuszowi Kaźmierczakowi, który 19 grudnia 2017 r. spotka się zarówno z zawodnikami jak i nowym Zarządem i przedstawi plan przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2017 / 2018.

Udział w Zebraniu uświetnił także Prezes Okręgowego Koszalińskiego Związku Piłki Nożnej p. Grzegorz Maciejasz wręczając odznaczenia dla zasłużonych działaczy, trenerów i piłkarzy z Darłowa. Wyróżnieni zostali:

- Złotą Odznaką Honorową KOZPN:

• Tomasz Bobin;
  • Artur Maciąg;

- Srebrną Odznaką Honorową KOZPN:

• Henryk Wiernicki;
  • Jerzy Łańko;
  • Mariusz Sawa;
  • Tomasz Szopiński.

Nowemu Zarządowi oraz Wyróżnionym serdecznie GRATULUJEMY i życzymy sukcesów w dalszej działalności !