Sparing: Bałtyk Koszalin - Darłovia Darłowo 4 : 0

W swoim drugim i zarazem ostatnim meczu kontrolnym przed startem rozgrywek ligowych w sezonie 2021 / 2022 Darłovia uległa III-ligowemu Bałtykowi Koszalin 4 : 0 ( 2 : 0 ).

Wyjściowy skład Darłovii: zawodnik testowany - Rokicki, Lipiński, Muzyka - Włodarczyk, Fastyn, Wólkiewicz, Michalski - Florkiewicz, Dywan, Stankiewicz

Na zmiany wchodzili: Sosiński, Kulon, Siarnecki, Bazyli, Topolski, Synkiewicz, Paluszkiewicz, Wyrosławski, Pać

Kolejny mecz Darłowianie rozegrają już o ligowe punkty, mierząc się na wyjeździe z beniaminkiem IV ligi - Zefirem Wyszewo. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 7 sierpnia o g. 18:30.