Sparing: Darłovia II - Jantar Ustka Jr. Mł. 4 : 5 ( 1 : 2 )

Od meczu kontrolnego swoje przygotowania do kolejnego sezonu rozpoczęła drużyna rezerw Darłovii Darłowo, podejmując na własnym boisku drużynę juniora młodszego Jantara Ustka. Mecz zakończył się porażką Darłowian 4 : 5 ( 1 : 2 ).

W drużynie Darłovii wystąpiło trzech nowych zawodników, w tym m.in. Łukasz Czarnuch, który zdecydował się na powrót do gry w barwach Darłowskiego klubu po okresie gry dla Błękitnych Stary Jarosław.

Bramki dla Darłovii II zdobyli: Łukasz Czarnuch - 2, Aleksander Wyrosławski, Artur Maciąg

Wyjściowy skład Darłovii: Bednarczyk - Szopiński, Głuszek, zawodnik testowany 1, Pać - Wyrosławski, Kilanowski, Kalinowski, Mikhailenko - Maciąg, Czarnuch

Na zmiany wchodzili: zawodnik testowany 2, Prędki, Stachowiak, Synkiewicz, Dudek