Jr. St. - Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice 2:1

3 punkty zostają w Darłowie!

Juniorzy starsi pokonali gości z Mechanika Bobolice 2:1 po bramkach Aleksandra Orzechowskiego i Karola Synkiewicza. Był trudny mecz, ale tego można było się spodziewać widząc w składzie Mechanika kilku zawodników, którzy wystąpili w środowym meczu 4 ligi przeciwko seniorskiej drużynie Darłovii. Tym bardziej należą się brawa dla młodzieży

Darłovia wystąpiła w składzie: Kacper Śliwiński - Adrian Tyfel, Stanisław Rynkowski, Gracjan Masternak, Maciej Giełażyn (88' Szymon Masłowski) - Adrian Brzezina (50' Przemysław Anuszkiewicz) , Karol Synkiewicz, Mateusz Kaproń, Dawid Paluszkiewicz, Aleksander Orzechowski - Krystian Dąbski (52' Aleksander Wyrosławski)

Żółte kartki: Tyfel, Rynkowski, Kaproń

Czerwona kartka: Tyfel - 83 minuta - za dwie żółte kartki